Webové aplikace
a online systémy

Aplikace a internetové systémy jsou jako stroje, které pohání váš business. Téměř deset let je navrhujeme a vyvíjíme - sofistikované webové aplikace na míru, korporátní systémy, aplikace na CMS Drupal 8 a e-commerce projekty. Pomůžeme i vám.

UX, UI, vývoj speciálních aplikací

Navrhli nebo vyvinuli jsme řadu specializovaných internetových aplikací, konfigurátory, e-commerce projekty, podíleli se na vývoji velkých platforem pojišťoven či bank. Pomůžeme vám tyto aplikace navrhnout, jejich UX i design, nebo je pro vás rovnou vytvoříme a integrujeme na vaše systémy nebo systémy třetích stran.

Redakční systém Drupal

Drupal je naší hlavním CMS, skvělým nástrojem pro komplexní webové prezentace. Máme s ním bohaté zkušenosti již od roku 2014, nejvíce pak s aktuání verzí Drupal 8. Jedním z naších největších projektů byla spolupráce na návrhu architektury a migraci CMS Drupal pro TV Prima, která provozuje více než 80 obsahových webů. Drupal je Open Source řešení a jsme hrdi, že i nám se podařilo přispět do vývoje jeho samotného jádra.

Používáte Drupal pro váš web nebo aplikaci? Pomůžeme vám s jeho správou nebo dalším rozvojem.

Naše práce

chci začít...
Který váš krok je teď důležitý? Ten první, druhý a všechny následující... Vaši situaci s Vámi rádi probereme - nezávazně a zdarma.