Webové aplikace
& online systémy

Webové aplikace a systémy jsou jako stroje, které pohání váš business. Téměř deset let je navrhujeme a vyvíjíme - sofistikované webové aplikace na míru, korporátní systémy, aplikace na CMS Drupal 8, e-commerce projekty. Pomůžeme i vám.

Máte nápad na aplikaci? Udělat ji dobře, to je komplexní disciplína. Pomůžeme vám tím projít.

S čím vám pomůžeme:

Návrh a design aplikací, UX, UI

Máme bohaté zkušenosti s UX a designem aplikací. Nadesignovali jsme řadu internetových aplikací, podíleli se na vývoji velkých platforem pojišťoven či bank. Pomůžeme vám tyto aplikace navrhnout, pomůžeme s jejich produktovým návrhem, UX i grafickým designem.

S návrhem aplikací mají členové našeho týmu více než 10 let zkušeností. Náš designer, Tomáš Barnet, vystudoval školu grafického designu v Sydney, v Australii, kde později několik let pracoval. Zkušenosti získal i na projektech mnoha významných klientů z portfolia Pink Future.

Vývoj webových aplikací na míru

Vytvořili jsme řadu specializovaných aplikací, konfigurátory, e-commerce projekty, aplikace startupů. Pomůžeme vám vaši aplikaci navrhnout i zajistíme její výrobu. S analýzou, návrhem i vývojem aplikací máme bohaté zkušenosti.

Nad architekturou a celým řešením vašich aplikací dohlíží Martin Zedek, technický šéf Pink Future. Má 20 let zkušeností v této oblasti, významně se podílel na vývoji portálu Centrum.cz, pracoval na projektech velkých českých operátorů i na globálních projektech jako například Passengera.

Redakční systém Drupal

Potřebujete spravovat rozsáhlejší web s mnoha informacemi, pobočkami apod.? Drupal je naší hlavní CMS platformou, výborným nástrojem pro komplexní webové prezentace. Projekty na něm stavíme od roku 2014, nejvíce pak na aktuání verzi Drupal 8.

Jedním z naších největších projektů byla spolupráce na návrhu architektury a migraci CMS Drupal pro TV Prima, která provozuje více než 80 obsahových webů. Drupal je Open Source řešení a jsme hrdi, že i nám se podařilo přispět do Drupal komunity a jeho vývoje.

Co dostanete

Cena

Peníze až na prvním místě. Víme, že finanční stránka celého projektu je pro vás důležitým tématem. Snažíme se vždy projekt přizpůsobit vašim možnostem a dosáhnout tak nejlepšího poměru cena výkon. Po domluvě je možnost splátek.

Profesionální tým

Víme co děláme. Váš projekt bude tvořen řadou profesionálů ve svém oboru. Nabízíme vám naše znalosti a zkušenosti z velkých i malých projektů a letité praxe.

Kvalita

Postupujeme osvědčenými metodami. Dostanete od nás fungující řešení. Webové aplikcae budou promyšlené, pěkné a technicky funkční.

Přístup

Během projektu vždy víte co se děje, co se bude dít a proč. Naše kroky s vámi sdílíme a konzultujeme a můžete se na nás kdykoliv obrátit. Hrajeme fair play. Našim klientům jsme partneři. Ceníme si dlouhodobé spolupráce i dobrých pracovních a mezilidských vztahů. Více se dozvíte na stránce O nás.

A co říkají ti,
co už nás znají?

Naše práce

Jako bonus nás zdarma dostanete

Úvodní konzultaci, kde probereme váš problém a nastíníme si možností nejlepšího řešení pro vás! Žádná nepříjemná překvapení. Hrajeme fér.

Kontaktujte nás
Jak začít? Který váš krok je teď důležitý? Napište nám nebo zavolejte, vše s Vámi rádi probereme. Nezávazně a zdarma.