Webové konfigurátory produktů a služeb

Zautomatizujte sve obchodní procesy. Odbavte snadno velký počet zákazníků a umožněte jim sestavit si objednávky sobě na míru. Ušetříte svůj čas a vyděláte více.

Co jsou webové konfigurátory a jak vám zlepší vaše podnikání

Možná vaše firma nabízí produkt či službu na míru, které mají řadu parametrů. Jak uvidíte v našich příkladech, může se jednat například o zastřešení bazénu na míru, výrobu žaluzií na míru nebo čehokoliv dalšího, kde zákazník specifikuje své požadavky a nekupuje hotový výrobek nebo produkt.

Typické v těchto situacích je, že si zákazník prohlédne váš web s nabídkou produktu, a musí vás kontaktovat se svojí poptávkou. Vy ji následně zpracujete, naceníte, odpovíte a v ideálním případě dohodnete realizaci. To stojí nemalé úsilí na vaší straně a hlavně znamená potenciální odrazení zákazníka, který chce informace hned a nechce čekat, protože konkurence je jen o pár kliknutí vedle.

"A právě to je úkolem webového konfigurátoru. Umožnit zákazníkovi, aby si produkt zkonfiguroval přímo na vašem webu dle svých potřeb, ihned získal informaci o ceně a rovnou mohl provést objednávku."

Vytvoříme konfigurátor
Váší firmě a produktu na míru

Analýza a design
Pochopíme váš produkt i obchodní proces a navrhneme konfigurátor vám na míru.
Výroba konfigurátoru
Naprogramujeme vám konfigurátor na míru a zapojíme do vašich procesů.
Integrace
Konfigurátor vám dodáme jako celek nebo napojíme na váš eshop či ecommerce řešení.

Víme co děláme
Case study

Konfigurátor bazénového zastřešení
Mountfield
Společnost Mountfield dodává zákazníkům mimo jiné i bazénové zastřešení kompletně na míru. Což pro zájemce o zastřešení v praxi znamenalo zorientovat se v katalozích nebo konzultovat vše na pobočce, vybrat si z mnoha parametrů a následně počkat na cenovou kalkulaci. A právě proto vznikl online webový konfigurátor zastřešení. Přehledným způsobem uživatele provede všemi možnostmi konfigurace a okamžitě vypočítá cenu. Pro společnost Mountfield to znamená významné zjednodušení a zrychlení celého procesu i úsporu nákladů.
podrobněji
konfigurátor žaluzií, rolet a sítí
stínící technika
Jeden z významných prodejců stínění v České Republice nás oslovil, abychom mu pomohli jeho produkt - žaluzie na míru, prodávat online. A i když sídlí v Praze, jejich výrobky lze nyní snadno objednat a namontovat v každém koutě republiky. Pro nás to znamenalo zpracovat nepřeberné množstí variant, typů, rozměrů způsobů uchycení a barevných odstínů u všech produktů a vše zautomatizovat.
podrobněji

Pink Future
O nás

0
zákazníků
0
projektů
0
let na trhu

Cena

Snažíme se vždy projekt přizpůsobit vašim možnostem a dosáhnout tak nejlepšího poměru cena výkon. Po domluvě je možnost splátek.

Profesionální tým

Víme co děláme. Váš projekt bude tvořen řadou profesionálů ve svém oboru. Nabízíme vám naše znalosti a zkušenosti z velkých i malých projektů a letité praxe.

Kvalita

Postupujeme osvědčenými metodami. Dostanete od nás fungující řešení. Webové aplikace budou promyšlené, pěkné a technicky funkční.

Přístup

Během projektu s vámi naše kroky sdílíme a konzultujeme. Můžete se na nás kdykoliv obrátit. Hrajeme fair play. Klientům jsme partneři. Ceníme si dlouhodobé spolupráce i dobrých pracovních a mezilidských vztahů.

Co o nás řekli
naši klienti

“Díky online konfigurátoru zvládáme zpracovat stovky kalkulací během chvilky. Zejména pro naše zahraniční partnery je to obrovský pomocník a my nemusíme ručně zpracovávat každou poptávku, kterých jsou denně desítky. Je to nyní již nezbytná součást pro naše exportní aktivity.

S lidmi z Pink Future byla radost pracovat, i přesto, že pro ně byl tento segment zboží naprosto neznámý a řešili jsme velké množství proměnných, tak jsme velmi rychle dokázali sladit naše požadavky do výsledné aplikace. Děkujeme!”

Export Manager společnosti Mountfield
Vojtěch Veselý

1.

První jednoduchý krok

Víme, že máte mnoho otázek. Nelámete si hlavu a prostě se nás nezávazně zeptejte. Úvodní konzultace je zdarma. Napište nám do formuláře co byste potřebovali. Ozveme se Vám a probereme vaši situaci.