Služby

Naší specializací je tvorba a redesign webových stránek, vývoj aplikací a online marketing.

Kompletní tvorba webů a webových aplikací

Webové vizitky a firemní prezentace
Vytvoříme pro vás web, nebo vylepšíme stávající, tak, aby dobře prezentoval podstatu vašeho podnikání a pomohl vám získat více zákazníků. Rozsah prezentace vždy přizpůsobíme vašim potřebám - od jednoduché firemní vizitky po rozsáhlou prezentaci.
Speciální weby a webové aplikace na míru
Rozsáhlé weby s redakčním systémem a internetové aplikaci na míru, s individuálním designem, s funkcemi, jaké potřebujete, integrovanou na vaše systémy, platební bránu nebo jakékoliv další řešení třetích stran.

Online marketing a optimalizace

SEO - Optimalizace pro vyhledávače
Zanalyzujeme vaši situaci z pohledu vyhledávačů, konkurence a klíčových slov. Poradíme s obsahem a strukturou webu, pomůžeme vám získat zpětné odkazy, aby vás uživatelé lépe našli.
Analýza návštěvnosti
Změříme návštěvnost vašich webů a kampaní, pomůžeme vám lépe poznat vaše klienty a návštěvníky. Protože dlouhodobým měřením a neustálou optimalizací můžete z webu získat maximum.
PPC Kampaně, Facebook reklama
Navrhneme a pohlídáme vám PPC (Pay Per Click) kampaně v Google, Seznamu a Facebooku.

Návrh a strategie webu

Uživatelský výzkum
Jen hezký web přizpůsobený mobilům, není zárukou úspěchu. Proto měříme a ptáme se uživatelů, ale ne to, co by chtěli, ale zjišťujeme jak se chovájí a rozhodují.
Obsahová strategie a informační architektura
Cílem je udělat vaším navštěvníkum jasno, jednoduše a přehledně. Sesbírat všechny důležité informace a seskupit je do logických celků.
Design a UX webů a aplikací
Navrhujeme a testujeme uživatelská rozhranní webů, aplikací a podnikových systémů, tak aby se dobře ovládaly, byly přehledné a zároveň plnily účel, pro který byly vytvořeny.

Vývoj a správa CMS Drupal, integrace

Tvorba a servis Drupal řešení
Drupal je náší hlavní vývojovou platformou. Máme bohaté zkušenosti jak s Drupal 7 a od roku 2014 i s aktuání verzí Drupal 8. Jedním z naších největších projektů byla spolupráce na návrhu architektury a migraci CMS Drupal 6 na Drupal 7 pro TV Prima, která provozuje více než 80 obsahových webů. Drupal je Open Source řešení a jsme hrdi, že i nám se podařilo přispět do vývoje jeho samotného jádra.

Používáte Drupal pro váš web nebo aplikaci? Pomůžeme vám s jeho správou nebo dalším rozvojem. Případně pro vás vyvineme úplně nový systém postavený na Drupalu.
Implementace modulů na míru, integrace na systemy třetích stran
Pro CMS Drupal pro vás vyvineme na míru moduly, případně jej napojíme na systémy a API třetích stran dle vašich potřeb.

Grafické práce

Branding
Nemá vaše firma jednotný styl prezentace?
Nadesignujeme pro v8s sadu firemních prvků, od loga, vizitek, hlavičkového papíru či mailového podpisu.
Firemní materiály
Letáky, Bannery, Roll Up, Datasheety, Newslettery, Billboardy, Infografika, polepy vozidel a další.