Služby

Naší specializací je tvorba a redesign webových stránek, vývoj aplikací a online marketing.

Tvorba webů a webových aplikací

Vytvoříme pro vás web, nebo vylepšíme stávající, tak, aby dobře prezentoval podstatu vašeho podnikání a pomohl vám získat více zákazníků. Rozsah prezentace vždy přizpůsobíme vašim potřebám - od jednoduché firemní vizitky po komplexní web.
Speciální weby a webové aplikace na míru
Rozsáhlé weby s redakčním systémem a internetové aplikace na míru, s individuálním designem, s funkcemi, jaké potřebujete, integrací na vaše systémy, platební bránu nebo jakékoliv další řešení třetích stran.
Proces návrhu a tvorby webu
Jen hezký web přizpůsobený mobilům už v dnešní době nestačí. Při návrhu a tvorbě firemních webů proto účelně zapojujeme analýzou návštěvnosti, pohovory s uživateli nebo testování prototypu. Přečtěte sí více o tom jak pracujeme

Péče o váš online prostor,
online marketing a optimalizace

Mít firemní web je jen jedna část skládanky. Aby byla komunikace k vašim klientům opravdu účinná, je potřeba zapojit celou řadu dalších online prostředků - ať už se jedná o reklamu, sociální sítě, e-mailový marketing nebo speciální projekty. Proto s vámi nejraději pracujeme dlouhodobě, kdy máme možnost spolu s vámi na vaší komunikaci pracovat, vymýšlet způsoby vhodné právě pro vás, průběžně měřit přínosy a navrhovat další vylepšení, ať již samotného webu nebo všeho okolo.
Správa online kampaní, optimalizace, SEO
Navrhneme a pohlídáme vaše PPC kampaně v Google, Seznamu i reklamu na Facebooku. Změříme návštěvnost vašich webů i situaci z pohledu vyhledávačů. Pomůžeme vám lépe poznat chování vašich klientů, poradíme s obsahem a strukturou webu, aby vám uživatelé lépe rozuměli i vás lépe našli.

Vývoj a správa CMS Drupal, integrace

Drupal je náší hlavní vývojovou platformou. Máme bohaté zkušenosti jak s Drupal 7 a od roku 2014 i s aktuání verzí Drupal 8. Jedním z naších největších projektů byla spolupráce na návrhu architektury a migraci CMS Drupal 6 na Drupal 7 pro TV Prima, která provozuje více než 80 obsahových webů. Drupal je Open Source řešení a jsme hrdi, že i nám se podařilo přispět do vývoje jeho samotného jádra.

Používáte Drupal pro váš web nebo aplikaci? Pomůžeme vám s jeho správou nebo dalším rozvojem. Případně pro vás vyvineme úplně nový systém postavený na Drupalu.
Implementace modulů na míru, integrace na systemy třetích stran
Pro CMS Drupal pro vás vyvineme na míru moduly, případně jej napojíme na systémy a API třetích stran dle vašich potřeb.