S čím vám pomůžeme

Specializujeme se na návrh a vývoj aplikací, tvorbu webových stránek a online marketing. Za 10 let existence jsme zrealizovali desítky projektů a rádi pomůžeme i vám.
1
s čím vám pomůžeme
Webové Aplikace
a online systémy
Již deset let pro vás navrhujeme a vyvíjíme webové aplikace a systémy. Aplikace pro startupy, firemní systémy, aplikace na míru, redakční systémy, e-commerce projekty. Pomůžeme i vám.
Webové aplikace
2
s čím vám pomůžeme
Webové stránky a prezentace
Vaše firemní webové stránky jsou stále základem vaší online firemní identity. Zajistíme, aby váš web dobře komunikoval vaše služby, schopnosti a přednosti a byl vašim pomocníkem i obchodníkem.
Webové stránky a prezentace
3
s čím vám pomůžeme
Online marketing
Dáme vašim online aktivitám systém - přivedeme vám nové uživatele i zákazníky, propojíme vaše stránky, online kampaně a sociální sítě tak, abyste byli svým klientům nablízku, když vás potřebují.
Online marketing

osvědčená řešení pro vás

e-commerce

Konfigurátory produktů a služeb
Zautomatizujte sve obchodní procesy. Odbavte lehce velký počet zákazníků a umožněte jim modifikovat objednávky na míru. Ušetříte svůj čas a vyděláte více.
konfigurátory produktů a služeb

Webdesign

Weby pro malé firmy
Jste malá firma nebo podnikatel a potřebujete jednoduché webové stránky nebo firemní vizitku? Máme řešení i pro vás, naše dlouholeté zkušenosti jsme přetavili do webového řešení pro malé firmy.
weby pro malé firmy

Konzultace

Audit vašeho webu
Nejste si vašim webem jisti, chtěli byste jej vylepšit a nevíte jak? Na váš web se podíváme a zdarma obdržte naše komentáře a doporučení.
webová pohotovost