online marketing

Být jasnou hvězdou na nebi, to je oč tu běží. Dejte o sobě vědět, zaujměte své zákazníky a navažte s nimi dlouhodobý vztah. Podpořte růst svého webu a získejte nové příležitosti. Buďte vidět na sociálních sítích i internetových vyhledávačích.

Dívejte se na váš web jak centrální místo, které máte pod svou kontrolou, které vám níkdo nezmění nebo nezpoplatní bez vašeho souhlasu, kam přivedete návštěvníky a ideálně je proměníte ve své zákazníky.

K tomu je vhodné zapojit celou řadu dalších online prostředků - ať už se jedná o internetovou reklamu, sociální sítě, e-mailový marketing nebo speciální projekty. Proto s vámi nejraději pracujeme dlouhodobě, kdy máme možnost spolu s vámi na vaší komunikaci pracovat, vymýšlet způsoby vhodné právě pro vás, průběžně měřit přínosy a navrhovat další vylepšení, ať již samotného webu nebo všeho okolo.

Správa online kampaní, optimalizace, SEO

Navrhneme a pohlídáme vaše PPC kampaně v Google, Seznamu i reklamu na Facebooku. Změříme návštěvnost vašich webů i situaci z pohledu vyhledávačů. Pomůžeme vám lépe poznat chování vašich klientů, poradíme s obsahem a strukturou webu, aby vám uživatelé lépe rozuměli i vás lépe našli.

Online výkonnostní marketing

  • reporting návštěvnosti v GA
  • analýza klíčových slov ve vyhledávačích
  • online kampaně a jejich správa, PPC optimalizovaná na základě analytik
  • SEO - optimalizace pro vyhledávače
  • sociální sítě - od jejich založení po pomoc s jejich správou
  • copywriting

Naše práce

1.

První jednoduchý krok

Víme, že máte mnoho otázek. Nelámete si hlavu a prostě se nás nezávazně zeptejte. Úvodní konzultace je zdarma. Napište nám do formuláře co byste potřebovali. Ozveme se Vám a probereme vaši situaci.