O nás

Jsme česká digitální agentura, od roku 2011 jsme zrealizovali desítky projektů a pomohli na svět několika startupům. Postupy, technologie i způsoby online propagace se za tu dobu hodně rozvinuly, jedna věc ale zůstala - děláme vše tak, abychom byli našim zákazníkům partnery, těmi, na které se mohou spolehnout, nejen když vše funguje, ale hlavně, i když něco nefunguje.

Vašimi parťáky budou:

Dle typu projektu do realizace zapojujeme řadu našich kolegů a specialistů, ať už se jedná o konzultanty SEO nebo PPC, vývojáře Java, PHP, Designery, Frontend HTML/CSS vývojáře, React JS, UX designery a testery a další

Martin

CTO & jednatel
Před založením Pink Future, získal zkušenosti jako vývojář, manažer a později technický ředitel Centrum.cz, a dále v konzultačních firmách Logos a Ness

Tomáš

senior designer
Zkušený kreativní designer se 7 lety zahraniční praxe, vystudoval Graphics Arts na Billy Blue College v Sydney.

David

Senior developer
Zkušený backend vývojář, a nadšenec pro Drupal, stojí za většinou významných projektů Pink Future a také přispívá do open source komunity Drupalu.

Tomáš

Kodér
Zkušený HTML kodér a frontend developer, specialista na rychlost načítání webu.

Honza

UX Consultant
Skvělý designer a grafický vizionář - má za sebou více než 15 let zkušeností a projekty pro BMW, Harrods, Nestlé a mnoho dalších.