Remarketing

Určitě znáte situaci, když kliknete na webu na reklamu na zahradní gril a gril pak na vás vykukuje snad všude kam se hnete? Tak to jste se stali obětí remarketingu.

Z pohledu majitele webu je ale remarketing hodně užitečná věc - umožňuje znovu zobrazení vaší reklamy někomu, kdo už například navštívil váš web nebo si prohlížel váš výrobek a tím zvýšit šanci úspěšně dokončené konverze či obchodu.

Remarketing je metoda cílené reklamy, kterou nabízí většina velkých hráčů - Google, Seznam, Facebook. Asi si umíte představit, že od určité sumy, nebo u určitých produktů zákazník hned nenakoupí. Váš produkt poprvé někde uvidí a pak je potřeba mu jej připomínat a udržovat se zákazníkem vztah než dojde ke koupi. A remarketing je právě dobrým pomocníkem pro udržování tohoto vztahu.

Remarketing
Kontaktujte nás
Přemýšlíte nad novým webem, webovou aplikací nebo se vám líbí, to co děláme? Začněte hned teď! Víme, že máte mnoho otázek. Nelámete si hlavu a prostě se nás nezávazně zeptejte. Úvodní konzultace je zdarma. Napište nám nebo zavolejte.