Můj web, můj hrad

Můžete o tom číst každou chvíli. Provozovatel sociální sítě, ve které jste pracně budovali svůj profil a svou komunitu fanoušků, změnil pravidla a Vaše příspěvky si vaši fanoušci již nepřečtou. Provozovatelé také neustále utahují šrouby a organické (neplacené) šíření vašich příspěvků je omezeno takovým způsobem, že je časem vidí jen zlomek vašich fanoušků.

V jiném případě provozovatel službu úplně zruší a váš osobní či firemní profil zanikne s ní. Největší hráči jako Facebook nebo Google v tom mají bohatou praxi. Je zřejmé, že sociální sítě jsou důležitým komunikačním kanálem a bez nich to v současnosti moc nejde, je ale dobré myslet i v tomto na zadní vrátka.

Možná máte svůj blog a podlehli jste kouzlu publikačních a blogovacích platforem jakými je například Medium. Na jedné straně snadná správa obsahu i promo vašich příspěvků v počátcích. Jenže s politikou, kdy provozovatel omezuje množství příspěvků, které si návštěvník zdarma může přečíst za chvíli řešite dilema, jestli ten čas ušetřený na začátku, za to ve finále opravdu stojí.

A tak, přestože v dnešní době vám možná připadá web jako médium ze staré školy, pořád má jednu zásadní výhodu. Je opravdu váš. Nikdo vám jej nepředělá nebo nezruší bez vašeho vědomi. A tak pokud můžete, budujte svůj web, je to místo, kde vás vaši klienti vždycky zastihnou.

Zeptejte se našich “učitelů” :-)
Chtěli byste vědět, na které sociální síti se budou ještě po nějakou dobu vaše příspěvky nejlépe šířit zdarma? Máte jakýkoliv jiný dotaz k vašemu firemnímu webu? Zeptejte se našich “učitelů” - Pink Future specialistů.

Směřujte návštěvníky na váš web, je to místo, které máte pod kontrolou
1.

První jednoduchý krok

Potřebujete pomoct s firemním webem či aplikací? Potřebujete řešení podobné tomu, co jste u nás viděli? Víme, že máte mnoho otázek. Nelámete si hlavu a prostě se nás nezávazně zeptejte. Úvodní konzultace je zdarma.