Můj web, můj hrad

Můžete o tom číst každou chvíli. Provozovatel sociální sítě, ve které jste pracně budovali svůj profil a svou komunitu fanoušků, změnil pravidla a Vaše příspěvky si vaši fanoušci již nepřečtou. Provozovatelé také neustále utahují šrouby a organické (neplacené) šíření vašich příspěvků je omezeno takovým způsobem, že je časem vidí jen zlomek vašich fanoušků.

V jiném případě provozovatel službu úplně zruší a váš osobní či firemní profil zanikne s ní. Největší hráči jako Facebook nebo Google v tom mají bohatou praxi. Je zřejmé, že sociální sítě jsou důležitým komunikačním kanálem a bez nich to v současnosti moc nejde, je ale dobré myslet i v tomto na zadní vrátka.

Možná máte svůj blog a podlehli jste kouzlu publikačních a blogovacích platforem jakými je například Medium. Na jedné straně snadná správa obsahu i promo vašich příspěvků v počátcích. Jenže s politikou, kdy provozovatel omezuje množství příspěvků, které si návštěvník zdarma může přečíst za chvíli řešite dilema, jestli ten čas ušetřený na začátku, za to ve finále opravdu stojí.

A tak, přestože v dnešní době vám možná připadá web jako médium ze staré školy, pořád má jednu zásadní výhodu. Je opravdu váš. Nikdo vám jej nepředělá nebo nezruší bez vašeho vědomi. A tak pokud můžete, budujte svůj web, je to místo, kde vás vaši klienti vždycky zastihnou.

Zeptejte se našich “učitelů” :-)
Chtěli byste vědět, na které sociální síti se budou ještě po nějakou dobu vaše příspěvky nejlépe šířit zdarma? Máte jakýkoliv jiný dotaz k vašemu firemnímu webu? Zeptejte se našich “učitelů” - Pink Future specialistů.

Směřujte návštěvníky na váš web, je to místo, které máte pod kontrolou
Kontaktujte nás
Přemýšlíte nad novým webem, webovou aplikací nebo se vám líbí, to co děláme? Začněte hned teď! Víme, že máte mnoho otázek. Nelámete si hlavu a prostě se nás nezávazně zeptejte. Úvodní konzultace je zdarma. Napište nám nebo zavolejte.