Mountfield

Konfigurátor bazénového zastřešení

Společnost Mountfield je významným hráčem a výrobcem v oblasti zahradní techniky, bazénů a bazénového zastřešení. To dodává zákazníkům mimo jiné i kompletně na míru, což pro zájemce o zastřešení v praxi znamenalo zorientovat se v katalozích nebo konzultovat vše na pobočce, vybrat si z mnoha parametrů a následně počkat na cenovou kalkulaci.

A právě proto vznikl online webový konfigurátor zastřešení. Přehledným způsobem uživatele provede všemi možnostmi konfigurace a okamžitě vypočítá cenu. Pro společnost Mountfield to znamená významné zjednodušení a zrychlení celého procesu i úsporu nákladů.

 

Jak konfigurátor vznikal?

“Na počátku proběhlo několik společných schůzek, na kterých jsme si ujasnili detaily konfigurací, podrobně zmapovali procesy zpracování objednávek a navrhli na jejich základě design aplikace i potřebnou funkcionalitu v pozadí”. Konfigurátor zastřešení je postavený na moderních webových technologiích a proto je jeho použití rychlé a příjemné a průchod ním zvládne každý” říká Designer Pink Future, Tomáš Barnet.

 

A jak to celé dopadlo? 

Podívejte se co o projektu říká Export Manager společnosti Mountfield pan Vojtěch Veselý:

“Díky online konfigurátoru zastřešení, který jsme společně s Pink Future vytvořili, zvládáme zpracovat stovky kalkulací během chvilky. Zejména pro naše zahraniční partnery je to obrovský pomocník a my nemusíme ručně zpracovávat každou poptávku, kterých jsou denně desítky. Je to nyní již nezbytná součást pro naše exportní aktivity.

S lidmi z Pink Future byla radost pracovat, i přesto, že pro ně byl tento segment zboží naprosto neznámý a řešili jsme velké množství proměnných, tak jsme velmi rychle dokázali sladit naše požadavky do výsledné aplikace. Děkujeme!”


 

Mountfield konfigurator
1.

První jednoduchý krok

Potřebujete pomoct s firemním webem či aplikací? Potřebujete řešení podobné tomu, co jste u nás viděli? Víme, že máte mnoho otázek. Nelámete si hlavu a prostě se nás nezávazně zeptejte. Úvodní konzultace je zdarma.