návrh a tvorba webu

Firemní web, to již dávno není jen webová vizitka, kterou vaše firma někde má. Je to hlavní část vaší online komunikace, váš propagátor i obchodník. Základem je promyšlený návrh sladěný s vaší firemní strategií, precizní zpracování a dlouhodobá optimalizace.

Vytvoříme pro vás web, nebo vylepšíme stávající, tak, aby dobře prezentoval podstatu vašeho podnikání a pomohl vám získat více zákazníků. Rozsah prezentace vždy přizpůsobíme vašim potřebám. Od firemní vizitky po komplexní web na míru. S redakčním systémem, individuálním designem, integrací na vaše systémy a dalšími funkcemi, jaké potřebujete.

Na co se zaměřujeme

Web je jádro vaší digitální komunikace, místo, které máte plně pod kontrolou a kam všechny ostatní kanály jako sociální sítě, reklama a další směřují. Proto podstatná část naší práce při tvorbě webu spočívá v jeho návrhu. Zaměřujeme se na účel, zkoumáme co vaše firma opravdu děla, jak fungují vaše procesy, aby to web dobře odrážel, díváme se na jeho současnou návštěvnost, konkurenci i mluvíme s vašimi uživateli.

Vytvořením webu to nekončí, spíše naopak

Nový nebo aktualizovaný web reflektující realitu vaší firmy i to, kam vaše firma směřuje, je základ pro další práci s ním. Je na něj potřeba přivést více návštěvníků a z těch udělat vaše klienty.

Proto se pravidelně staráme o vaši další online komunikaci. Navrhneme a pohlídáme vaše PPC kampaně v Google, Seznamu i reklamu na Facebooku. Měříme návštěvnost a průběžně navrhujeme další vylepšení, abychom vytrénovali váš web k lepším výkonům.

Naše práce

chci začít...
Který váš krok je teď důležitý? Ten první, druhý a všechny následující... Vaši situaci s Vámi rádi probereme - nezávazně a zdarma.