Webové stránky a prezentace

Firemní web je hlavní část vaší online komunikace, váš propagátor i obchodník. Základem je promyšlený návrh sladěný s vaší firemní strategií, precizní zpracování a dlouhodobá optimalizace.

Web, nezbytný pomocník, vaše základna a často první místo, kde vás zákazník potká.

Dle jeho funkce a stanovených cílů prodává, prezentuje či informuje. Výrazně šetří práci, čas a peníze. Přináší příležitosti. Odbaví masový počet zákazníků. Je to prostor, kde jste svým pánem, pravidla určujete vy a ne třetí strana. Je vaší základnou v online světě, kam směřujete zákazníka. Často je místem prvního setkání (a na prvním dojmu záleží) a provedení akcí, ať už jde o sběr kontaktů, odeslání formuláře, telefonu či zaslání objednávky či prodeje.

Čím spolu projdeme?

Celý proces má ideálně 4 části:

Návrh

Tak jako nezačnete stavět dům bez plánů od architekta, tak nelze začít web bez promyšlené strategie. Proto podstatná část naší práce při tvorbě webu spočívá v jeho návrhu. Zaměřujeme se na účel, budem si s vámi povídat, prozkoumáme co vaše firma opravdu děla, jak fungují vaše procesy, podíváme se na současnou návštěvnost, konkurenci i si promluvíme s vašimi uživateli. Na základě dat definujeme obsah webu. Určíme si co řekneme, jak, kde a proč. Navrhneme logickou strukturu, aby nám návštěvník lehce našel co potřebuje a provedli jsme ho tam kam potřebujeme. Milujeme jednoduchá a funkční řešení.

Tvorba

Po obsahu je na řadě forma. Náš grafický designér, kreativec s několika lety zahraničních zkušeností, zpracuje váš projekt, tak aby odrážel podstatu vašeho podnikání a byl důstojnou reprezentací vašeho businessu. Kvalitní technické provedení týmem našich programátorů zaručuje jak zobrazení ve všech prohlížečích a na všech platformách tak bezchybnou funkčnost formulářů, redakčního systému, optimalizace pro vyhledávače (SEO), atd. Před spuštěním vše otestujeme.

Online marketing

Jeho cílem je v podstatě propagace vaší firmy na internetu s cílem přivést návštěvníky na váš web a proměnit v zákazníky. Jedná se o internetové kampaně, PPC Google reklamy a reklamy na sociálních sítích, atd. Více o této disciplíně najdete v sekci online marketing.

Optimalizace

Vytvořením webu to nekončí, spíše naopak. Na měření návštěvnosti a sledování chování je přínosné provádět úpravy webu. Jedná se o jakési ladění, aby váš web pracoval na maximum.

Co dostanete

Cena

Peníze až na prvním místě. Víme, že finanční stránka celého projektu je pro vás důležitým tématem. Snažíme se vždy projekt přizpůsobit vašim možnostem a dosáhnout tak nejlepšího poměru cena výkon. Po domluvě je možnost splátek.

Profesionální tým

Víme co děláme. Váš projekt bude tvořen řadou profesionálů ve svém oboru. Nabízíme vám naše znalosti a zkušenosti z velkých i malých projektů a letité praxe. Ať už se jedná o UX designery, designéry či programátory.

Kvalita

Neexperimentujeme. Postupujeme exaktními metodami. Dostanete od nás fungující osvědčená (a přesto kreativní) řešení. Weby budou promyšlené, pěkné a technicky funkční.

Přístup

Během projektu vždy víte co se děje, co se bude dít a proč. Naše kroky s vámi sdílíme a konzultujeme a můžete se na nás kdykoliv obrátit. Hrajeme fair play. Našim klientům jsme partneři. Ceníme si dlouhodobé spolupráce i dobrých pracovních a mezilidských vztahů. Více se dozvíte na stránce O nás.

A co říkají ti,
co už nás znají?

Naše práce

Jako bonus nás zdarma dostanete

Úvodní konzultaci, kde probereme váš problém a nastíníme si možností nejlepšího řešení pro vás! Žádná nepříjemná překvapení. Hrajeme fér.

Kontaktujte nás
Jak začít? Který váš krok je teď důležitý? Napište nám nebo zavolejte, vše s Vámi rádi probereme. Nezávazně a zdarma.