Chytrá webová řešení pro malé firmy

Jak se stát rovnocenným hráčem v online světě?

Víme, jak nákladné je pro malé firmy pořízení kvalitního webu

Máte menší nebo střední firmu a dobře si uvědomujete, že kvalitní web je pro vaše podnikání nutností? Stále více činností, zákazníků a tedy i obchodních příležitostí najdete v online světě a bez dobré “základny” (webu) zůstáváte daleko za svou konkurencí. Web, je zkrátka tím věrným pomocníkem, který vám vydělává. Přemýšlíte jak začít, za jaký konec to celé uchopit? Vyznat se jako laik v dnešní záplavě informací a moderních trendů může být trochu frustrující a to ani nemluvíme o finanční stránce celé věci. Pojďme se na problém podívat blíže.

“Web si můžete naklikat na různých platformách sami, pravděpodobně ale nevíte co a kam napsat, tak, aby to fungovalo"

Cena za web se může vyšplhat řádově do několika stovek tisíc, podle jeho funkcí a rozsahu. Ćím větší je úsilí a prostředky vložené do návrhu a tvorby webu, tím jsou zpravidla větší šance na jeho úspěch. Tak to prostě je.
I vy, malí a střední podnikatelé, si však zasloužíte nástroj, který za přijatelnou cenu vašemu podnikání pomůže a bude důstojnou reprezentací vašeho businessu.

Existuje mnoho řešení. Od “Fandy odnaproti”, přes freelancery, až po platformy, kde si web můžete naklikat sami. Rozhodně nechceme snižovat práci někoho jiného a je dost Fandů a freelanceru, kteří tomu rozumí. Jen, podíváme-li se na internet, vidíme, že realita je často jiná. Problém je v tom, že mnoho lidí je orientováno na jeden obor a web pak pokulhává buď v obsahové, technické, grafické nebo marketingové oblasti. Návrh a tvorba webů je proces zahrnující škálu lidských dovedností a je téměř nemožné pokrýt je všechny jedním člověkem.

Chcete kvalitní web za rozumnou cenu? máme řešení!

Dlouho jsme přemýšleli, jak uspokojit i naše menší klienty a moci jim nabídnout kvalitní řešení podobně jako velkým firmám s dostatkem prostředků. Jak vám nabídnout řešení, které by vás důstojné a dostatečně prezentovalo v online světě, bylo pro vaše podnikání přidanou hodnotou a bylo zároveň cenově přijatelné.

Našli jsme řešení. Z naší dlouholeté praxe a desítek projetků, které jsme za tu dobu vytvořili, jsme na základě našich zkušeností sestavili několik variant typizovanych webových stránek, které fungují a lze je použít na valnou část typů podnikání. Tyto weby jsou buď jednostránkové nebo vícestránkové. Jsou orientované jako webové firemní prezentace nebo prodejní produktové stránky. A pokud budete v budoucnu potřebovat růst nad základní verzi, lze web díky promyšlenému systému v pozadí po domluvě modifikovat a dále jakkoliv rozšiřovat.

Zvolte si řešení pro váš business

1
pro vaše služby a produkty
Prodejní stránka
Prodejní stránka je vhodná pro propagaci jednotlivých služeb nebo produktů. Jedná se o přistávací stránku, na kterou lze směrovat návštěvníky z internetových kampaní. Má osvědčenou strukturu, která návštěvníkovi přiblíží produkt a provede jej jeho příběhem, až k požadované akci.
2
Jednoduchá vizitka
Jednostránkový web
Vaše firemní vizitka na jedné stránce, vhodná jako firemní prezentace pro malé firmy, které nemají velké množství obsahu. Obsahuje úvodní baner, sekci o nás, sekci s představením produktů, reference a kontakt s kontaktním formulářem.
3
firemní prezentace
Vícestránkový web
Jedná se o rozsáhlejší firemní prezentací, skládající se z úvodní stránky, stránky produktů a jejich detailů, stránky o nás, stránky referencí a kontaktů. Je vhodná pro větší společnosti s větším množstvím obsahu, zejména pak služeb či produktů.

co dostanete s naším řešením

1 . Obsah

Texty a fotografie jsou jedny z nejdůležitějcích částí tvorby webu. Základem je dobře zformulovat vaši činnost a prezentovat ji tak, aby ji návštěvník správně pochopil. Navedeme vás na to jak to udělat, poradíme s tím, co máte říct a pomůžeme se správnou formulací. Chcete-li texty nechat úplně na nás, je to možné, tato činnost je pak účtována hodinovou sazbou.

2. Struktura

Na základě bohatých zkušeností z jiných projektů již víme, co funguje. Všechny stránky jsou navrženy tak, aby přehledně a logicky prezentovaly návštěvníkovi příslušný obsah a provedly jej intuitivně a bez bloudění celou stránkou.

3. Kvalitní design

Vaše budoucí stránky budou zpracovány profesionálními designéry, kteří pracovali na projektech pro velké značky. Vaše stránky budou příjemně čisté a nebudou působit šablonovitě. Barvy a typografii přizpůsobíme vaší společnosti. Výsledné stránky budou hezky vypadat a důstojně reprezentovat vaši firmu.

4. Technická kvalita

Za kvalitu ručíme, technické provedení vás nenechá na holičkách a je přizpůsobené současným nárokům a standardům. Samozřejmostí je on-site SEO i přizpůsobení stránky, aby se rychle načítala.

5. Mobilní zobrazení

Web bude samozřejmě plně responzivní, to znamená, že se bude dobře zobrazovat na mobilních telefonech, tabletech i klasických počítačích.

6. Možnost upravit si stránku sami

Stránky jsou vytvořeny na platformě Drupal 9, součástí každého webu je správcovské uživatelské rozhraní, přes které si ji můžete sami kdykoliv upravit podle vaší potřeby. Můžete měnit obrázky a texty, není možné měnit strukturu a rozvržení prvků, to je na nás.

7. Co nezměříme, to nevíme, SEO

Naimplemenujeme vám měření návštěvnosti Google Analytics, takže bude možné web sledovat a měřit a následně v budoucnu dále vylepšovat a upravovat. Stránky jsou také v základu optimalizované pro vyhledávače (SEO).

8. Podpora týmu odborníků

Nejste na to sami, váš web nebude dělat jeden freelancer, ale tým specialistů na danou oblast. Během celého procesu tvorby webu vám budeme k dispozici. Neváhejte se na nás obrátit. Pokud budete chtít, naše spolupráce hotovým webem nekončí, jsme tu stále pro vás, ať už potřebujete poradit, nebo plánujete budoucí rozvoj.

Důvěřují nám

 • Prima logo
 • Komerční banka logo
 • Mountfield logo
 • Zapa logo
 • Hithit logo
 • Fortuna logo
 • Dostál a Sorokáč logo
 • Globdata logo
 • Timqo logo
 • Stínicí technika logo
 • Prague pride logo
 • AspectWorks logo
 • Anect logo
 • Datasys logo
 • Artin logo
 • Guidevision logo
 • WDF logo
 • Direct pay logo
 • Arbes logo
 • Colegio logo
 • Burda logo
 • K2 logo
 • Evolta logo
 • USMH logo

Získejte kvalitní web
od profesionálů

Zamyslete se nad účelem vašeho webu, předmětem vašeho podnikání a definujte si cíle, které by jste chtěli skrze web dosáhnout. Zkuste si dát dohromady obsah, který je potřeba na webu prezentovat a podle toho si vyberte některou námi prezentovanou variantu.

Prodejní
stránka
19 900 Kč
Prodejní stránka je vhodná pro propagaci jednotlivých služeb nebo produktů.
obsahuje
 • Úvodní produktová konzultace
 • Osvědčené 10-ti bodové schéma, do kterého váš produkt odprezentujeme
 • Zprovoznění prodejního webu na serverech Pink Future a aktualizace CMS po dobu jednoho roku
Jednostránkový
web
19 900 Kč
Jednoduchá vizitka pro malé firmy s malým množstvím obsahu.
obsahuje
 • Úvodní konzultace
 • Zpracování sekcí stránky:
  - úvodní sekce s claimem
  - sekce o nás
  - produkty či služby
  - reference a testimonialy
  - kontaktní údaje
  - kontaktní formulář
 • Zprovoznění webu na serverech Pink Future a aktualizace CMS po dobu jednoho roku
Vícestránkový
web
39 900 Kč
Vhodné jako firemní prezentace pro malé firmy, které mají větší množství obsahu.
obsahuje
 • Úvodní konzultace
 • Zpracování webu v rozsahu:
  - hlavní stránka
  - stránka produktů či služeb
  - detailní stránky služeb
  - stránka o nás
  - stránka s referencemi
  - kontaktní stránka
  - kontaktní formulář
 • Zprovoznění webu na serverech Pink Future a aktualizace CMS po dobu jednoho roku

Uvedené ceny neobsahují DPH.

Víme, že teď máte mnoho otázek
Využijte příležitosti a zeptejte se nás hned teď zdarma a nezávazně na to co Vás zajímá. Jsme tu pro Vás! Zavolejte nám na číslo 608 453 555. Rádi poradíme.
Nebo klikněte na tlačítko níže a vaše telefonní číslo nám zanechte. Ozveme se Vám. Pokud raději píšete, pak využijte náš kontaktní formulář.
Kontakt

Obsah

Texty a fotografie jsou jedny z nejdůležitějcích částí tvorby webu. Základem je dobře zformulovat vaši činnost a prezentovat ji tak, aby ji návštěvník správně pochopil. Navedeme vás na to jak to udělat, poradíme s tím, co máte říct a pomůžeme se správnou formulací. Pokud se rozhodnete, že necháte tvorbu samotného obsahu na nás, pak bude účtovanou hodinovou sazbou 1000 Kč/hod bez DPH.

Modifikace

Jednotlivé projekty lze podle potřeby modifikovat, tak aby ještě více vyhovovaly vašim potřebám. Lze přidávat sekce nebo celé stránky. Těmto změnám předchází konzultace, na které s vámi vše probereme a spolu nalezneme nejvhodnější řešení pro váš projekt. Práce navíc jsou účtovány hodinovou sazbou 1000kc/hod bez DPH.

Provoz Webu

V ceně máte provozování webu na jeden rok, včetně jeho servisu a aktualizací. V dalších letech, je pak tato částka 3000 Kč bez DPH ročně za provoz Webu, CMS a jeho aktualizaci.

Jako bonus od nás zdarma dostanete

Úvodní konzultaci, kde probereme váš problém a nastíníme si možností nejlepšího řešení pro vás! Žádná nepříjemná překvapení. Hrajeme fér.

Kontaktujte nás
Jak začít? Který váš krok je teď důležitý? Napište nám nebo zavolejte, vše s Vámi rádi probereme. Nezávazně a zdarma.