Weby pro malé firmy

Jak se stát rovnocenným hráčem v online světě?

Hledáte kvalitní web za dostupnou cenu?

I jednoduchý firemní web musí splňovat řadu kriterií, aby fungoval a přinesl vám efekt. Při jeho tvorbě si musíte správně zodpovědět řadu otázek týkajících se vašeho podnikání a vybrat to podstatné co prezentovat.

Abychom vám to usnadnili, na základě naší dlouholeté praxe jsme sestavili několik variant typizovanych webových stránek, které vám můžeme nabídnout rychle a za dobrou cenu.
Projdeme s vámi váše podníkání a poradíme s texty a obrázky.
Popovídáme si spolu. Pomůžeme Vám formulovat vaše podnikání. Poradíme co, jak a kam napsat a zobrazit tak, aby to vaše návštěvníky zaujalo.
Vyrobíme technicky funkční web, pro mobily a se základy SEO.
Dostanete web optimalizovaný pro vyhledávače (SEO). Moderní design bude vypadat dobře i na mobilních zařízeních a tabletech.
Možnost postupného rozvoje, s tím jak vaše firma poroste.
Dostanete od nás řešení, které se dá do budoucna modifikovat. Lze přidávat sekce či stránky dle vašich potřeb. Můžeme spolu pracovat i na online marketingových aktivitách.

Typy stránek pro vaše podnikání

1
Prodejní stránka
Prodejní stránka je vhodná pro propagaci jednotlivých služeb nebo produktů. Jedná se o přistávací stránku, na kterou lze směrovat návštěvníky z internetových kampaní. Má osvědčenou strukturu, která návštěvníkovi přiblíží produkt a provede jej jeho příběhem, až k požadované akci.
2
Jednostránkový web
Vaše firemní vizitka na jedné stránce, vhodná jako firemní prezentace pro malé firmy, které nemají velké množství obsahu. Obsahuje úvodní baner, sekci o nás, sekci s představením produktů, reference a kontakt s kontaktním formulářem.
3
Vícestránkový web
Jedná se o rozsáhlejší firemní prezentací, skládající se z úvodní stránky, stránky produktů a jejich detailů, stránky o nás, stránky referencí a kontaktů. Je vhodná pro větší společnosti s větším množstvím obsahu, zejména pak služeb či produktů.

Co o nás říkají naši zákazníci

S naším řešením získáte

1 . Obsah

Texty a fotografie jsou jedny z nejdůležitějcích částí tvorby webu. Základem je dobře zformulovat vaši činnost a prezentovat ji tak, aby ji návštěvník správně pochopil. Navedeme vás na to jak to udělat, poradíme s tím, co máte říct a pomůžeme se správnou formulací. Chcete-li texty nechat úplně na nás, je to možné, tato činnost je pak účtována hodinovou sazbou.

2. Struktura

Na základě bohatých zkušeností z jiných projektů již víme, co funguje. Všechny stránky jsou navrženy tak, aby přehledně a logicky prezentovaly návštěvníkovi příslušný obsah a provedly jej intuitivně a bez bloudění celou stránkou.

3. Kvalitní design

Vaše budoucí stránky budou zpracovány profesionálními designéry, kteří pracovali na projektech pro velké značky. Vaše stránky budou příjemně čisté a nebudou působit šablonovitě. Barvy a typografii přizpůsobíme vaší společnosti. Výsledné stránky budou hezky vypadat a důstojně reprezentovat vaši firmu.

4. Technická kvalita

Za kvalitu ručíme, technické provedení vás nenechá na holičkách a je přizpůsobené současným nárokům a standardům. Samozřejmostí je on-site SEO i přizpůsobení stránky, aby se rychle načítala.

5. Mobilní zobrazení

Web bude samozřejmě plně responzivní, to znamená, že se bude dobře zobrazovat na mobilních telefonech, tabletech i klasických počítačích.

6. Možnost upravit si stránku sami

Stránky jsou vytvořeny na platformě Drupal 9, součástí každého webu je správcovské uživatelské rozhraní, přes které si ji můžete sami kdykoliv upravit podle vaší potřeby. Můžete měnit obrázky a texty, není možné měnit strukturu a rozvržení prvků, to je na nás.

7. Co nezměříme, to nevíme, SEO

Naimplemenujeme vám měření návštěvnosti Google Analytics, takže bude možné web sledovat a měřit a následně v budoucnu dále vylepšovat a upravovat. Stránky jsou také v základu optimalizované pro vyhledávače (SEO).

8. Podpora týmu odborníků

Nejste na to sami, váš web nebude dělat jeden freelancer, ale tým specialistů na danou oblast. Během celého procesu tvorby webu vám budeme k dispozici. Neváhejte se na nás obrátit. Pokud budete chtít, naše spolupráce hotovým webem nekončí, jsme tu stále pro vás, ať už potřebujete poradit, nebo plánujete budoucí rozvoj.

ZDARMA bonus pro vás

Připravili jsme pro vás e-book, který Vám pomůže se zorientovat a poradí, na co myslet, než si web pořídíte. Získejte jej od nás ZDARMA.

1.

První jednoduchý krok

Víme, že máte mnoho otázek. Nelámete si hlavu a prostě se nás nezávazně zeptejte. Úvodní konzultace je zdarma. Napište nám do formuláře co byste potřebovali. Ozveme se Vám a probereme vaši situaci.