Redesign webu

Redesign, v našem případě redesign webových stránek či aplikací, je vlastně soubor úprav a změn vašeho webu.

Jak jde čas, vaše webové stránky stárnou. Někdy už dobře nereflektují vaše podnikání, neodpovídají současným grafickým standardům, nebo je jejich ovládání a struktura zastaralá a pro návštěvníka webu je nekomfortní se na nich pohybovat, či se v nich vůbec vyznat.

Ne vždy je nutné vše zahodit a začít stavět na zelené louce. Dle toho co vás pálí je možno provést jen sadu úprav, které problém odstraní. Výhod redesignu je hned několik. Například není tak finančně nákladný jako tvorba nového webu a bývá i rychlejší. Máte-li web už zaběhnutý, je v některých případech dobré změny provádět postupně a sledovat chování vašich návštěvníků. Necitlivým zásahem se dá mnohé pokazit a zbytečně zničit něco, co jste budovali několik let.

A kdy přistoupit k tvorbě nového webu a kdy sáhnout po redesignu? To je velmi individuální. Záleží hlavně na stavu vašeho starého webu a vaši vizi kam byste chtěli vaše podnikání posunout.

Pokud přemýšlíte o tom, že by váš web potřeboval poladit, sem tam dotáhnout šroub či vyladit motor, protože už vás nedoveze tam kam potřebujete, dejte nám vědět. Rádi se vám na to mrknem.

Redesign webu
Kontaktujte nás
Přemýšlíte nad novým webem, webovou aplikací nebo se vám líbí, to co děláme? Začněte hned teď! Víme, že máte mnoho otázek. Nelámete si hlavu a prostě se nás nezávazně zeptejte. Úvodní konzultace je zdarma. Napište nám nebo zavolejte.