Mountfield

Konfigurátor bazénového zastřešení

Společnost Mountfield je významným hráčem a výrobcem v oblasti zahradní techniky, bazénů a bazénového zastřešení. To dodává zákazníkům mimo jiné i kompletně na míru, což pro zájemce o zastřešení v praxi znamenalo zorientovat se v katalozích nebo konzultovat vše na pobočce, vybrat si z mnoha parametrů a následně počkat na cenovou kalkulaci.

A právě proto vznikl online webový konfigurátor zastřešení. Přehledným způsobem uživatele provede všemi možnostmi konfigurace a okamžitě vypočítá cenu. Pro společnost Mountfield to znamená významné zjednodušení a zrychlení celého procesu i úsporu nákladů.

 

Jak konfigurátor vznikal?

“Na počátku proběhlo několik společných schůzek, na kterých jsme si ujasnili detaily konfigurací, podrobně zmapovali procesy zpracování objednávek a navrhli na jejich základě design aplikace i potřebnou funkcionalitu v pozadí”. Konfigurátor zastřešení je postavený na moderních webových technologiích a proto je jeho použití rychlé a příjemné a průchod ním zvládne každý” říká Designer Pink Future, Tomáš Barnet.

 

A jak to celé dopadlo? 

Podívejte se co o projektu říká Export Manager společnosti Mountfield pan Vojtěch Veselý:

“Díky online konfigurátoru zastřešení, který jsme společně s Pink Future vytvořili, zvládáme zpracovat stovky kalkulací během chvilky. Zejména pro naše zahraniční partnery je to obrovský pomocník a my nemusíme ručně zpracovávat každou poptávku, kterých jsou denně desítky. Je to nyní již nezbytná součást pro naše exportní aktivity.

S lidmi z Pink Future byla radost pracovat, i přesto, že pro ně byl tento segment zboží naprosto neznámý a řešili jsme velké množství proměnných, tak jsme velmi rychle dokázali sladit naše požadavky do výsledné aplikace. Děkujeme!”


 

Mountfield konfigurator
Kontaktujte nás
Přemýšlíte nad novým webem, webovou aplikací nebo se vám líbí, to co děláme? Začněte hned teď! Víme, že máte mnoho otázek. Nelámete si hlavu a prostě se nás nezávazně zeptejte. Úvodní konzultace je zdarma. Napište nám nebo zavolejte.