Web & Aplikace

Pro Vaši růžovou budoucnost!

"Aby vám vaše webové stránky v podnikání pomohly"

Internet je super nástroj, prostor kde můžete být nablízku svým klientům a můžete získat nové, prostor pro vaši prezentaci. Nemáte to tak? Nevadí, pomůžeme vám, aby tomu tak bylo.

Kromě návrhu webu je proto součástí naší práce také analýza návštěvnosti, optimalizace pro vyhledávaše (SEO) i následná propagace. Protože jen vyrobit web nestačí, až opakovaná aktivita přináší efekt, pomáhá v prodeji a komunikaci s vašimi klienty.


Bude to trochu bolet, ale bude to stát za to :-)


Na počátku se spolu s vámi zamyslíme, kdo jsou vaši klienti a změříme jejich chování, podíváme se na váš produkt a jak jej komunikovat. Výsledkem této fáze je návrh opatření a řešení.

Navrhneme strukturu nového webu nebo aplikace, vymyslíme design, SEO, naprogramujeme, pomůžeme s naplněním obsahu, včetně copywritingu, který vás odliší.

Nový web či aplikaci společně vypustíme do světa, ale tím to nekončí. Pomůžeme vám s jeho propagací, reklamou, PPC a SEO a dle reakcí uživatelů jej budeme dále vylepšovat.

Vybrané práce / reference

Věci, které umíme a se kterými možná můžeme pomoci i vám!

Máme zkušenosti z velkých projektů a práce pro velké klienty. Grafika i UX pro váš web. Naší specialitou je design pro velké firemní a podnikové systémy

Firemní prezentace, produktové prezentace. Máme hodně zkušeností s redakčním systémem Wordpress a ještě více s CMS Drupal.

Vývoj aplikací na míru - máme zkušenosti s architekturou a vývojem rozsáhlých internetových aplikací i s novými technologiemi, třeba Facebook React.

Design a vývoj mobilních aplikací


Jak pracujeme

Projekty řídíme

Včas dodané a funkční řešení je klíč - pracujeme tak, abyste vždy věděli, co od nás dostanete, abyste výsledky viděli postupně a mohli se k nim včas vyjádřit.
Pro řízení úkolu na projektech používáme webovou aplikaci Colegio. V ní přehledně uvidíte, v jakém stavu jsou jednotlivé úkoly a co zbývá.


Přemýšlíme nad strukturou obsahu a ovládánímm, prototypujeme

Klademe důraz na uživatelskou zkušenost (UX). Dle typu projektu, vytváříme wireframe budoucího webu nebo aplikace, kde si vyzkoušíte logiku a funkčnost dříve než bude naprogramována a ušetříte tak spoustu času i peněz pozdějším předěláváním. Pro modelování využíváme nástroje Balsamiq a Axure RP.


Děláme kvalitní a originální design

Máme rádi funkční a moderní design, studujeme trendy, chceme, aby se váš nový web nebo aplikace vašim klientům líbily a rádi se na ně vraceli – proto vždy u designu postupujeme individuáně.


Naše technologie, Platformy, Redakční systém

Tato věc je v neustálem pohybu. Dle typu projektu proto stavíme na řadě osvědčených technologií - jako CMS Drupal 7 a Drupal 8, pro vývoj frontendu React a JQuery, pro backend Symfony2, Java J2EE, MySQL, Postgress, a mnohé další vše dle typu projektu...


Dlouhodobá péče, analýzy, rozvoj

Se spuštěním webu nebo aplikace přichází další důležitá fáze, její dlouhodobý rozvoj a vylepšování - stavíme na statistikách návštěvnosti i zpětné vazbě uživatelů. Pro dlouhodobý úspěch je nezbytná reklama, PPC, průběžné doplňování obsahu a SEO. S tím vším vám pomůžeme.				

Zaujala vás naše práce? Rádi pomůžeme i vám!

VYTVÁŘÍME WEBY A DĚLÁME ONLINE MARKETING

Mějte i vy web, který vašemu podnikání opravdu pomůže!