Analýzy, UX, SEO

Změřit, pochopit, vylepšit...

"Aby vás zákazníci snadněji našli."

Za dlouhá léta se nám potvrdilo, že ujasnit si začátku cíle, měřit je, testovat a přijímat opatření je dobrý předpoklad úspěchu.

Navrhneme a vylepšíme strukturu vašeho webu tak, aby byl dobře dohledatelný, lepší a efektivnější z pohledu konverzí a svým vzhledem i ovládáním přátelský k vašim klientům.

Vybrané práce / reference

Základy, bez kterých to nejde

Informační architektura, webová analytika

Pomůžeme vám navrhnout informační architekturu vašeho webu tak, aby byl obsah klientům dobře pochopitelný. Spolu s vámi se zamýšlíme nad tím, jak má váš web nebo aplikace fungovat, co má přinést vašim klientům, jak ovlivní vaše firemní procesy.


UX, Uživatelské testování

Základem je UX analýza, kterou lze zkombinovat s návrhy WF (wireframů) hlavních typových stránek a případně A/B testováním či heatmapami. Našim vlajkovým produktem je tvorba designu, UX a HTML/CSS pro B2B webové aplikace a systémy významných českých společností.


SEO Analýza

SEO analýza, které prověří stav webu z pohledu dohledatelnosti vyhledávači a navrhne jak programové úpravy, tak i obsahové úpravy. V případě potřeby se může udělat také samostatná analýza klíčových slov a její součástí bude návrh úpravy webu, stejně jako samostatná analýza konkurence.


Zaujala vás naše práce? Rádi pomůžeme i vám!

VYTVÁŘÍME WEBY A DĚLÁME ONLINE MARKETING

Mějte i vy web, který vašemu podnikání opravdu pomůže!